Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 23, м.Суми, Сумської області

Проблеми з отриманням повідомлень на електронну пошту Gmail від Smart School

• 12 вересня 2024

У зв'язку з численними скаргами учнів на надходження спам-повідомлень у вигляді сповіщень оцінок на акаунти Google, команда Smart School звертає вашу увагу на те, що Google почав вважати наші листи спамом. Це призводить до того, що  повідомлення від системи не доходять до вас.

Наша пошта працює коректно, і листи надходять на інші поштові скриньки. Проте ситуація з Gmail поштою пов'язана з їх посиленим контролем, і розблокування акаунтів може зайняти від 3 днів до місяця.

У зв'язку з цим, ми плануємо в майбутньому відключити сповіщення про оцінки У ВИГЛЯДІ ЩОДЕННОГО ЗВІТУ на електронну пошту. Функція сповіщення буде доступна в Telegram чат-боті. Також інформацію про оцінки можна отримати в мобільному додатку та у веб-версії.

З повагою, команда Smart School